SHITET banesa në Lipjan

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar, Interfon
Komuna: Lipjan
SHITET banesa në Lipjan

B02/19/SH

➡️ 84 m²
➡️ Kati 2 i banimit

Dhomë dite | Kuzhinë | Dy dhoma gjumi | Banjo | Ballkon

💶 Banesa shitet me komplet mobilet dhe paisjet siç shihen në foto

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Lipjan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim