SHITET BANESA NE LIPJAN 60 M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Lipjan
SHITET banesa në Lipjan
REF: B74/17/SH

✓ Kati 6
✓ 60 m2
✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ 1 dhomë gjumi
✓ Banjo
✓ Ballkon


- Çmimi : 21,500 €

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim