Garazha shitet

Shitet nga: Afrimi 25 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
garazha ka keto dimensione : 6m e ghate dhe 3m e gher. Garazha transportohet leht. Garazha demontohet ne 4-5 pjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim