2 shtepi ne Lipjan

Shitet nga: avni 29 Tet 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Lipjan
Shes 2shtepi ne prishtine njera ndertim i ri tjetra me e vjeter shtepija e re eshte 2kateshe i ka 2hymje ne katin e pare ka sallon me kuzhine koridor nanjo dhe vendi i shkalleve ne katin e dyte i ka3dhoma banjo koridor dhe vendi i shkalleve per ne tavan shtepija eshte me mundesi ndertimi edhe me shume kate kurse shtepija tjeter eshte 1kateshe ka sallon 2dhoma gjumi kuzhine banjodhe shpajz shes me qmim te arsyeshem shtepite jane ne l e spitalit ku ne lagje vijne autobusi 7a dhe 6 bej ndrrim edhe me banesa ne prishtine por edhe ne lipjan pres bleres serijoz qmimi per dy shtepite eshte 115000 eu me ndrimm tjeter qmim shtepit jane te ndertuara ne 4ari e7m katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim