Blej shtepi ne Lipjan

Shitet nga: Jashari 17 Maj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   30 000 EUR

Komuna: Lipjan
Jetoj ne perendim dhe jam i interesuar me ble nje shtepi ne lipjan - ne qytet jo ne fshatra por ne qytet. Kvadratura 130 e me shume M2. Toke 3 deri 5 ose 9 ari.Bene te jete e perfunduar apo e pa perfunduar me matrial te fort kuptohet. Mundesisht shites serioz le te me kontaktojn permes E-mailit. Kerkoj qe cmimi te jete i arsyeshem.
Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim