Peshqit E BUKUR

Shitet nga: Hamdi 17 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Energji diellore
Komuna: Lipjan
SHES akuariumin me 3 peshq balerin ka pomp per filtrim te ujit,nxems dhe ndriqim
SHIKO NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim