Plane per shtepi

Shitet nga: Burim 12 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Ne projektojm vetem me kerkesën tuaj, pra nëse klient i nderuar ti e ke ëndërru një planë ndonjëher ne atë do projektojm dhe atë me një qmim shumë të volitshëm.

Ne bejm projekte pa kopjuar nga te tjeret, dhe duke i realizuar deshirat e juaja per nje shtepi sa me te bukur dhe te shfrytezueshme per ju...

nr kontaktues eshte ne viber prej ores 18.00 deri ne 23.00

ky +37744703390 dhe +37744516669

dhe gjate dites mund te thirrni ne kete nr te telefonit
044703390 dhe 044516669

Ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim