SHES 5 SHTEPI NE LIPJAN 160m2

Shitet nga: Enver Olluri 26 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes 5 shtepi ne lipjan , nje shtepi ka gjithsej 4 dhoma , shtepija ka 160m2 , 4 ari truall ,
Shtepite jan te ndertuara me standarte europiane , kan kanalizim , ujesjells , rrym , dhe te gjitha dokumentet katastrale ne rregull
Shtepite i kan 3 dhoma t fjetjes , kan nje sallon te hapur dhe 2 banjo , Shtepite jane 2 katshe


SHITEN ME NJE QMIM SHUME TE VOLITSHUME ,

QMIMI PER SHTEPI ESHTE 35.000 EURO ,

NESE BLENI ME SHUME SE 2 SHTEPI QMIMI ZBRIT

MUND TA BLENI 1 , 2 . 3 OSE SA SHTEPI SA TE DONI

PER ME SHUME INFORMATA KONTAKTONI NE NUMRIN : 044482783
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim