SHITEN DY SHTEPI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Lipjan
SHITEN dy shtëpi në Lipjan .
REF: SH10/17/SH

✓ Shtëpitë kanë metra katrore të barabarta secila nga 170 m2

✓ Të dy shtëpitë kanë 7.20 ari oborr (nga 3.60 ari)

✓ Kati i parë ka këtë rënditje:

✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ Një dhomë gjumi
✓ Banjo
✓ Koridor

✓ Kati i dytë ka këtë rënditje:

✓ 3 dhoma gjumi
✓ Banjo
✓ Koridor
✓ 2 Ballkona

- Pozitë shumë të mirë.
- Infrastrukturë e kompletuar
- Dokumentacion të rregullt
- Leje ndërtimi
- Plan Urbanistik


Çmimi : 220,000€ ( i diskutueshëm )


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-
blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim