SHITET SHTEPIA ME 20 ARI TRULL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: enver 18 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: babush i muhaxherve
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Lipjan
SHITET SHTEPIA E POSA RENOVUAR AFER RRUGES RRUGES SE FSHATIT KA KYQJE NE AUTOSTRAD NEMAGJISTRALE PER PRISHTIN SHTEPIA KA BUNAR,UJSJELLS,KANALIZIM,DHE GJITH INFRASTRUKTUR VEND SHUM I PERSHTATSHEM PER BANIM OSE BIZNIS
I KA 2 DHOMA 1 SALLON 1 KORIDOR 18 METRA KATROR 1 BANJO ESHT E MADHE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim