Shes shtepi ose bej nderrim me Banes

Shitet nga: Enver olluri 24 Tet 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: lipjan
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Lipjan
Shtepia eshte e ndertuar me standarte europiane , kan kanalizim , ujesjells , rrym , dhe te gjitha dokumentet katastrale ne rregull .
Shtepia i kan 3 dhoma t fjetjes , ka nje sallon te hapur dhe 2 banjo , Shtepit eshte 2 katshe.

SHITEN ME NJE QMIM SHUME TE VOLITSHUME ,
QMIMI PER SHTEPI ESHTE 35.000 EURO ,

PER ME SHUME INFORMATA KONTAKTONI NE NUMRIN : 044482783
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim