Shitet shtepia shume afer aeroportit

Shitet nga: Regjep Maliqi 03 Tet 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Medvec afer aeroportit
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Lipjan
Shitet urgjentisht shtepia 1 kateshe me 15 ari oborr ne fshatin Medvec afer aeroportit. Ka shup dhe shtall si dhe garazh. Eshte me ujesjelles, kanalizim plus bunar. Shtepia posedon nxemje qendrore dhe pushimore jasht ne kopsht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim