Shitet shtepia topliqan

Shitet nga: xxxxxx 18 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shpia gjindet ne fshatin Topliqan e cila posedon kanalizim si dhe burim te ujit me rrjedhje te lire me nje pamje te mir e gatshme per banim pasi eshte e rinovuar tersisht me dritare te plastiks dyrt e dhomave nivelizim laminat e pershtatshme per banim nuk ka nevoj per investim eshte dy katshe ose trull per oborr 10ari jon epershtatshme per shtepija Trulli mund te ndahet edhe nga 5 ari
Ka garazh per vetur si dhe nje pleme me nje dhom te ndar ..
ju mirpresim shes ose 10 ari veq ose ndrroj me banes
Nr 044287595 - 045657094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim