Shitet shtepia urgjent.

Shitet nga: Ekrem 23 Gsh 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kojske
Sipërfaqe: 64 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Lipjan
Shitet shtepia me 11 ari oborr ne fshatin Kojske komuna e Lipjanit.
Shtepina gjendet ne periferi te Lipjanit, vetem 4 kilometra, posedon ujesjellsin, kanalizimin si dhe rruga e asfalltuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim