Shtëpi konfor

Shitet nga: Adil. Ajeti 11 Shk 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Lipjan
Shitet shtepia ne fshatin gadime afer shkolles komuna e lipjanit shtepia osht me lokal vetem lokali ka 200metra katror shtepia osht shum moderne dhe kofor gjithashtu ka parking te mjaftushum me 20ari oborr .ju mirpresum njerz te interesum per nje shtepi moderne .pranojm oferta me ndonje banes ne lipjan .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim