Shtëpi për shitje në Staro Gacko

Shitet nga: misel 11 Gsh 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Lipjan
Shitja e një shtëpi me një oborr, kullotave, pemishte Staro Gacko, rreth Lipjan. Një shtëpi me një oborr, kullotat dhe pemishte ima 24,81 ari. Cdo gjë është e regjistruar në kadastër. Unë vetë të gjitha dokumentet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim