Shtepi be Lipjan

Shitet nga: Ferat Avdyli 27 Krr 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Lipjan
Shes shtepine dykateshe e cila gjendet ne Lipjan afer stadiumit te qytetit.Eshte gjithsej 4 ari e gjysme me oborr te rregulluar dhe ka edhe pusin.Mbrenda eshte e rregulluar dhe e lyer siq duhet me standard te larte.Gjithashtu eshte e pajisur me rryme elektrike dhe me nxemje qendrore ,kurse shkallet dhe koridori jane te rregulluar me granit te kualitetit te larte.Ka sallonin me kuzhine ,tri dhoma te fjetjes dhe dy banjo te medha,njera poshte kurse tjetra ne katin e dyte.Ju faleminderit per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim