Shtepi dhe tok bujqsore

Shitet nga: banush berisha 27 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rubofc- lipjan
Sipërfaqe: 2000 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Lipjan
shitet shtepia me truall ne fshatin Rubofc kumuna Lipjan afer xhamis ne anen e majt shtepia e parafundit . Shtepia ka rrugdalje ne te dy anet . Ka 2 hektar e 20 ari e 59 metra sgtepia 2 katshe e gatshme per banim .Mundesia esht ne 3 opcione : 1. Shtepia me 70 ari 2. 1 hektar e 70 ari 3. qmimi esht sipas marrveshjes . Letrat jan te gjitha ne rregull . Nr.viber +377 45 906 900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim