Shtepi e gatshme per banim

Shitet nga: Ferat 03 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Lipjan
Shes shtepine ne Lipjan afer stadiumit te qytetit ne rrugen Bejtush Gerbeshi.Shtepia eshte e gatshme per banim dhe eshte 4 ari e gjysme .Eshte 2 kat, ka 3 dhoma, banjo poshte dhe lart dhe eshte e pajisur me nxehje qendrore.Ka kuzhinen e gatshme per perdorim qe eshte shum komode, shkallet, dritaret i ka te shtruara me mermer dhe granit me cilesi te larte.
Ju faleminderit per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim