Shtepi ne Dobraj te Madhe me 11 Ari Oborrë

Shitet nga: Ismet Rexhepi 26 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Komuna: Lipjan
Shesim Shtepien ne Dobrajë te Madhe Komuna e Lipjanit
Shtepi esht 2 katë dhe ka madhsi me 200 m2
Ne shitje esht - Shtepi komplet pa Mobile
- 11-12 Ari Oborrë
- Shupa, Dyrë t'Iborrit me mbolojë(me Kulem)
- Pemë,etj etj

- Ne Shtepi esht e installuar koplet systemi per Ngrohje edhe funksionon me dru.
Shtepi gjendet ne fshatin - Dobrajë e Madhe ne Komunen e Lipjanit , Pronari Ismet Rexhepi
Per intersim na kontaktoni ne Telefon Nummer 044-671 742
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim