Shtepi ne Lipjan me 9 ari plac

Shitet nga: Agim Shkrijel 21 Shk 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kongresi i Blinajes 16
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Lipjan
Shitet shtepia ne Lipjan rr. "Kongresi I Blinajes” nr. 16 me 9 ari plac. 100 metra larg shkolles fillore “Ismajl Luma dhe Xhamis. Pronar I pare., dokumentacioni ne rregul. Cmimi me marreveshje, beje nderrim edhe per banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim