Shtepi ne Lipjan

Shitet nga: Lipjan 09 Gsh 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Lipjan
Shes shtepine e cila gjindet ne lipjan, 300 metra larg komunes.

Shtepia eshte 2 kat e gjysme, ka 1 dhome dhe nje sallon me kuzhine ne katin e pare, 3 dhoma ne katin e dyte dhe 1 sallon dhe nje dhome e vogel ne kulum.

Shtepia ka 2 banjo dhe eshte e rregulluar mbrenda dhe jasht. Oborri i rrethuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim