Shtepi prej 120m2 ne Lipjan

Shitet nga: Regjep Maliqi 07 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet shtepia urgjent 1 kateshe me 15 ari oborr ne fshatin Medvec afer aeroportit, Ka shup dhe shtall si dhe garazh, Eshte me ujesjelles, kanalizim plus bunar. Shtepia posedon nxemje qendrore dhe pushimore jasht ne kopsht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim