Shtepi prej 70m2 ne Lipjan

Shitet nga: Shaban Maliqi 07 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet shtepia urgjent ne fshatin medvec afer airoportit komuna lipjan.Ka 12 ari oborr .shtepia 1 katshe ka ujsjells,kanalizim,bunar garazh dhe nje oborr te gjërë...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim