Shtepia Fshati Resinovc Komuna Lipjan

Shitet nga: Haki Sinani 15 Pri 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Jan 16 ari oborr.Shtepia esht 80m2 2 kat dhe posedon Sallon e Kuzhinè,koridor,banjo ndersa ne katine dyt 3 dhoma ,koridor,banjo.Ne oborrin e shtepis eshte edhe nje pleme 12 metra gjatesi dhe 5 metra gjersi .Tokë Bujqèsore afer shtepis rreth 50 ari plus 2 Hektar Malè per me shum informata te lajmroheni ne kta numra 044362652/044729622 dhe qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim