Shtepia Topliqan

Shitet nga: LulzimSllamniku 26 Mar 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Topliqan
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Lipjan
Shtepia posedon kushtet e plota per banim, podeson poashtu oden me 80m2 qe eshte me paradhom dhe bodrum,shtepia ka kanalizim , rrjetelektrik, uje te pishem dhe rrethoj bukur te mire poashtu ka llojet tndryshe tpemve pjesa mbrapa shtepis kurse para dekor me pisha .
Shtepia ka 30 ari oborr dhe siq shifet ne foto parcellat e bashkangjitura me siperfaqe te tokes tpunushme dhe nje natyre jashtzakonisht e bukur.

Mire presim bleres serioz.
Per me shum info kontakto edhe ne viber,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim