Shtepia ne 3.5 ari

Shitet nga: Hekuran 13 Pri 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Komuna: Lipjan
Shtepia gjendet ne Arberi(Dragodan) dhe gjendet nje rruge mbi Ministrine e Shendetsise(Spitali i dikurshem i mushkerive) e nje rruge me posht se shtepia e Ramush Haradinajt - 200 metra pertej Ambasades Ruse. Rruga eshte e asfaltuar , eshte shume afer qytetit si dhe ka afer shkollen,shtepine e shendetit,etj. Trolli ka siperfaqe prej 3.5 ari,me shtëpine e banueshme prej 240m2 në dy kate dhe bodrum,e rretuar me oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim