Shtepia ne shitje ne Lipjan pran pazarit te pemve

Shitet nga: Jetmir 21 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shtepia posedon 2 dhoma te gjumit, sallon dhe kuzhin, banjo, dhe nje koridor te gjere.
Ngjitur me shtepin gjindet 2 garazha, plus perball shtepis gjindet nje garazh metalike me leter poseduse.
Rruga deri tek shtepia eshte e asfaltuar.
Shtepia posedon 50 metra katror me letra dhe 3 ari ka ne shfrytezim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim