shes dy shtepi ne grack lipjan

Shitet nga: Brahim Krasniqi 26 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Lipjan
shes dy shtepi ne grack 15 ari oborr jam 1km prej lipjanit dhe sshes oborr ne lipjan 18 ari thirrni ne

viber: 0447882573878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim