shtepia ne shitje ne lipjan te pazari pemve

Shitet nga: jetmir 02 Jan 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Lipjan
Shtepia ka 50 m2 posedon 2 garazha dhe 3ari oborr por jan vetum ne shfrytzim per mashum thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim