2 Parcela te Tokes 30 Ari dhe 28 Ari

Shitet nga: Bedri 13 Pri 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Adresa: Fshati Banulle, Lipjan
Sipërfaqe: 32 28 m2
Komuna: Lipjan
Shiten 2 Parcela Toke ne Fshatin Banulle, Komuna e Lipjanit, Njera Parcele permban 30 Ari dhe Tjetra eshte 28 Ari. Parcelat gjinden te ngjitura me "Rame Petrol" ne fshatin Banulle dhe jane buze Rruge apo per cepe te Rruges kryesore qe shpien per Shkup. Mund te me kontaktoni ne Numrin e Mobilit 045-831-697. Une jam Pronar I Tokave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim