40 ari fabrikes coka cola flm merr e jep u shite

Shitet nga: fidan 17 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Adresa: lipjan
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Lipjan
shiten 40 ari mbrapa fabrikes se coca coles lipjan, vendi eshte komplet i urbanuzuar nga kumuna e lipjani dhe e parcijalizune por edhe plani ne gjendje faktike nuk eshte ekzekutu dhe kjo pron per mumentin nuk ka rruge kadastrale eshte afer lagjes se dinos compani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim