50 ari tok ne afersi te airoportit

Shitet nga: ^^^^^^^ 25 Krr 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan

Shes 50 ari tok ne afersi te Airoportit
Toka ka dalje ne hekurudh dhe asfalt toka gjindet ne afersi te rruges hyrse per ne Airoport
Infrastruktura: Ne afersi parcela ka rrjetin elektrik ujsjellsi kalon neper parcel
Qe do te thot transport hekurudhor rrugor dhe ajror toka kryesisht esht e pershtatshme per
Biznese te interesuarit mund te kontaktojn ne tel - 044 597 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim