Shiten ose ndrrohen 10 Ari toke

Shitet nga: 045 671 239 14 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shtiten 10 Ari toke qe gjendet ne rrugen per ne fsh. Bregu i Zi . Afer 150 - 200 metra nga rruga kryesore Shtime - Lipjan .
Beje ndrrim dhe me veture ose me ndonje banese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim