150 ari ne afer udhkryqit Lipjan - Janjev

Shitet nga: Toni 19 Nën 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 15000 m2
Komuna: Lipjan
Shes 150 ari ose 1 hektar e gjys . Toka gjendet afer rruges kryesore te udhekryqi Lipjan - Janjev dhe eshte afer rruges kryeseore afer autostrades . 150 metra ka qasje ne rrugen kryesore . Qmimi per ari 6000 euro per ari .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim