2 parcella 30 dhe 28 Ari ne Banulle/Lipjan

Shitet nga: Agon 25 Shk 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten 2 parcella toke ne rrugen kryesore Prishtine-Ferizaj tek fshati Banulle. Njera parcele posedon 30 ARI (35 Meter gjere dhe 85 Meter Gjate) dhe tjetra parcelle posedon 28 ARI (65 Meter Gjere dhe 43 Meter Gjate). Distanca ne mes parcellave eshte 150 metra. Qmimi per ARI eshte 5000 EUR. Per qdo informate kontaktoni ne tel. 044 256 256. Nuk bejme kurfare nderrimi vetem shitje me te holla. Shikone skicen per vend ndodhjen e parcellave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim