3 Ari vetum 7000 euro.

Shitet nga: Gezim 02 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Lipjan
Toka eshte e urbanizuar nga komuna
Toka eshte me dokumentacion te rregullt dhe ne emer te shqiptarit...
rruga te dr ;Murati.cmimi shum shum i volitshum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim