Are ne Lipjan 59 ari

Shitet nga: Adem 21 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 5900 m2
Komuna: Lipjan
Ara gjendet ne lagjen e okllapeve dhe shume e pershtatshme per troje dhe veprimtari tjera.Per me shume informata na kontaktoni ne numrin 044316572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim