Are ne Lipjan

Shitet nga: Adem 14 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 5800 m2
Komuna: Lipjan
Shitet ara shumë e pershtatshme per troje dhe veprimtari te tjera ara gjendet ne lagjen e okllapeve.Ka rruge , kanalizim , uje . Pronari shqiptar.Qmimi ështe shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim