Lipjan, Toke 30.377 m²; 36 Euro m2 (Lipjan,

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pespa Alumin 17 Gsh 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 EUR

Adresa: Lipjan/Kosove
Sipërfaqe: 30377 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Zona/Rruga : Lipjan, Rruga kryesore

Shitet Toke ne Kosove, 36 € m2

Ndodhet ne Lipjan dhe ka akses me Rrugen kryesore, eshte me hapesire te bollshme.

E pershtatshme per te ndertuar ambjente te ndryshme, te cilat mund te perdoren per funksione te ndryshme ne fushen e tregetise.

Perbehet nga bashkimi i 2 tokave, te cilat kane strukture: 10.024 + 20.353 m2
Me siperfaqe totale: 30.377 m2
Me dokumenta te rregullta.

Cmimi i shitjes: OKAZION!!!!!
Adresa: Lipjan Kosove

Per me teper informacione kontaktoni ne:
Mob: +355 68 20 56 356
E-mail: imobilare@pespagroup.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim