Parc prej 56 ari te kryqi i Lypjanit drejti

Shitet nga: AKS AGENCY 10 Pri 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet parcella ne zonen industriale te kryqi i Lypjanit drejtimi Janjevë.
Parella gjendet 560 m larg udhkryqit ne drejtim te Janjevës prane rruges kryesore.
Siperfaqja e kesaj parcelleeshte 56 ari dhe ka shtrirje shume te madhe ne rruge .
Kjo parcelle eshtë më e gjera ne kete rreth.
Gjersia e parcelles ne rrugen e asfaltuar eshte 200 m dhe gjersia 30 m, pra shume e pershtatshme per qfardo lloji te veprimtarise, Qmimi i parcelles eshte 5000 euro per ari.
Parcella per shkak te urgjences nese blehet ne tersi ka zbitje ne 4200 eu/ari
Vend ndodhjen po ju japim përmes ortofotos ne këtë link.
Me respekt
NSH."AKS AGENCY"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim