SHITEN 1h e 57 ari tokë në fshatin Gjyrkovc - Shti

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Gjyrkovc - Shtime
Komuna: Lipjan
SHITEN 1h e 57 ari tokë në fshatin Gjyrkovc - Shtime
REF: T02/19/SH

- Toka është e përshtatshme për biznes.
- Toka ka çasje direkte ne rrugen kryesore Gjyrkovc-Koshare
- Ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi :Marrveshje


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim