SHITEN 29.5 ari truall në magjistralen Prishtinë -

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Adresa: lipjan
Sipërfaqe: 29.5 m2
Për vendbanimin: Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
SHITEN 29.5 ari truall në magjistralen Prishtinë - Ferizaj
REF: T002/18/SH

- Toka është e përshtatshme për biznes.

- Ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi : 7200 €/ari

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim