SHITEN 3 ari truall

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Lagjja e akllapit
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Lipjan
SHITEN 3 ari truall në Lagjen e Akllapit.
REF: T47/17/SH

- E përshtatshme për banim.
- Ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi : 5,000 € / ari

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim