SHITET TOKA 1H 16.78 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
SHITEN 1h e 16.78 ari truall në magjistralen Lipjan - Shtime - Grackë
REF: T32/17/SH

- Toka është e përshtatshme për biznes.
- Toka gjindet afër rruges kryesore
- Ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi : 2,400 €/ari


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim