SHITET TOKA NE LIPJAN 1 HEKTAR E 28 ARI TRUALL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
SHITEN 1 hektar e 23 ari truall në Lipjan
REF: T37/17/SH


- Toka gjindet në Lipjan afër rrugës kryesore
- Toka është e përshtatshëme për banim, biznes .
- Zone e urbanizuar ka leje ndertimi.


Çmimi : 9,500 €/ari


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim