SHITET TOKA RRUG KRYESORE 1 HEKTAR

Shitet nga: M.v 15 Sht 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rufc i ri
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shitet toka mes Rufc i ri dhe Torina rruga per airoport buz asfalltit 30m gjersi kumuna Lipjan 1 Hektar eshte per vendbanim pllace ose qfardo biznesi per ma shum na kontaktoni ne tel 044-736-929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim