SHITET TRUALLI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Komuna: Lipjan
SHITEN 8 ari truall në Suhadoll - Lipjan
REF: T23/17/SH

- Toka ka çasje direkte në rrugë.
- E përshtatshme për biznese dhe banim.
- Ka dokumentacion të rregullt.
- Plan urbanistik.

Çmimi : 67,000 €

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim