SHITET TRUALLI NE LIPJAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
SHITEN 7 ari truall në Lipjan
REF: T26/17/SH

- E përshtatshme për banim.
- Ka dokumentacion të rregullt.
- Plan urbanistik.

Çmimi : 5,500 €/ari (i diskutueshëm )


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim