SHITET

Shitet nga: AVDYL 17 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Adresa: XHEVDET BREZNICA
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
SHITET TRUALLI ME SIPERFAQE PREJ 25 ARI, MUNDE TE SHFRYTEZOHET PER OBJEKT BANIMI,KA RRUGEN,KANALIZIMIN DHE RRYMEN, TRUALLI GJINDET MRAPA STADIONIT TE QYTETI NE LIPJAN. QMIMI PER ARI 8000 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim